welcome drink aka první článek

7. listopadu 2018 v 12:49 | Tereza

Ráda bych všechny budoucí čtenáře i ty, kteří zavítají na tenhle blog úplnou náhodou, přivítala.
Abych pravdu řekla, s blogem jsem začínala už ve svých 10 letech, je pořád přístupný a byly doby, kdy měl krásnou návštěvnost, přeci jen hodnota mých článků před 10 lety nebyla úplně taková, kterou bych mohla srovnávat s tou dnešní (tím se nechci nijak chválit, ale dokážete si představit, co vám napíše desetileté dítě za článek)
Tento blog jsem založila proto, abych mohla v určitých situacích zvládat mé nezvladatelné emoce, abych se ze všeho mohla vypsat a aby se v tom třeba někdo našel a články měl rád. Teď jsem chytla euforii k psaní, doufám, že mi to vydrží a fakt se pokusím mít blog pravidelně v rukách, i když mi to tolik čas nedovoluje, myslím, že čas nečas, v nějakém citovém záchvatu bývám opravdu často a psaní mi od toho pomáhá utéct pryč.
Nejsem žádnej spisovatel, nečekejte odemě pokaždé perfektní češtinu, perfektní uspořádání článků a spisovný jazyk. Píšu prostě tak, jak to občas cítím.
Na začátku článku obvykle bude nějaká moje oblíbená písnička, která mi hraje v hlavě, když tohle píšu, můžete si jí pustit ke čtení a nebo jí prostě nechat být.

Abych se nějak představila, aspoň trošičku, protože to chci nechat zezačátku víc anonymní, přece jenom si tu chci především vypsat srdíčko a nepotřebuji, aby to četl někdo jen z toho důvodu, že mu ležím v žaludku a bude si tu na mě zjišťovat všelijaké věci, jsem slečna jménem Tereza žijící na území hlavního města. Věk znát nemusíte, celkově pořádný obrázek na mě zjistíte až z článků. Za poslední půlrok v mém životě proběhlo pár změn a hodně mi kolísá (stále, víceméně se v tom točím už celý ten půlrok) moje psychika. Nebudu tu psát nic o depresích, o tom, co se děje a jaký to vlastně je, protože na úvod nepotřebuji, abyste si mysleli, že jsem psychopatka, která si začala psát blog. Opravdu nejvíc mojí osobnost poznáte podle článků, ve kterých budu nanejvýš co to půjde, upřímná.

Takhle to pro začátek asi stačí a budu moc ráda, když se někdo ztotožní s mými názory.
Budu se těšit u dalšího článku:)
T.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LK255 LK255 | 7. listopadu 2018 v 19:55 | Reagovat

Ahoj! Je supr, že si se rozhodla začít psát - depka je sviň, ale často moc pomůže, když to člověk pustí ven, nejlíp takhle anonymně :-)

Držím palce a těším se na další články! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama